Gemoss notiek tradicionālais Riekstu tirdziņš - Zelta Rieksts down

Gemoss notiek tradicionālais Riekstu tirdziņš

Gemoss-Zelta-Rieksts-braunijs-ar-grauzdētām-mandelēm
Sulīgais braunijs ar grauzdētām mandelēm
2019.10.31
Zelta-Rieksts-Ziemassvētki
Ziemassvētku noskaņa ik uz soļa
2019.12.16
Show all

Gemoss notiek tradicionālais Riekstu tirdziņš

Gemoss-Zelta-Rieksts-riekstu-tirdziņš-sortiments

Pamazām gaisā sāk virmot Ziemassvētku noskaņa, un to vēl vairāk veicinās nu jau tradicionālais Riekstu tirdziņš, kas notiek Gemoss telpās katru gadu. Arī šis gads nav izņēmums un sveramo riekstu un žāvēto augļu produkciju var iegādāties visdažādākajos fasējumos, traukos un dāvanu komplektos.

Riekstu tirdziņš piedāvā

Ziemassvētku dāvanas jāsāk rūpēt jau laicīgi, tāpēc Riekstu tirdziņā atradīsi gan noformētas dāvanas, gan sveramo produkciju, lai radītu pats savu unikālo dāvanu. Sortimentā ir plašs klāsts dažādiem sveramajiem riekstiem, žāvētiem augļiem, sēklām, riekstu maisījumiem. Tāpat piedāvājumā ir gatavas dāvanu kastes ar dažādiem Gemoss produktiem, bet oriģinālu dāvanu cienītāji var izmantot dāvanu saiņošanu. Tie, kas piekopj ‘’zero waste’’ dzīvesveidu, Riekstu tirdziņā kāroto sveramo produkciju var iegādāties līdzi paņemtajos maisiņos vai traukos.

Riekstu tirdziņā var notvert īstu svētku sajūtu! Kārdinošie rieksti tā vien vilina izcept kādu kūku vai cepumus, savukārt akurāti iesaiņotās dāvanas vilina izpušķot māju svētku noskaņā. Ja esi kaujenieciski noskaņots pagatavot kaut ko no riekstiem, iedvesmu vari smelties Zelta Rieksts mājaslapā, kur ir dažādas receptes gan svētkiem, gan ikdienai.

Riekstu tirdziņš Gemoss telpās (Mūkusalas ielā 73, 2.stāvā) notiek līdz 30. decembrim.

Sveramo produkciju un dažādas Ziemassvētku dāvanas var iegādāties arī citās tirdzniecības vietās – Gemoss Pop-up Brīvības ielā 111, Ropažu ielā 63 un Liepājā, Kaiju ielā 6.

Gaidīsim ciemos Riekstu tirdziņā!